Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

(FOTO) Wytworny bal charytatywny w Wądrożu Wielkim

Mnóstwo znamienitych gości w sobotę, 24 listopada br., przyjechało do Wądroża Wielkiego na III Bal Charytatywny, by połączyć przyjemne z pożytecznym.

© Gmina Wądroże Wielkie

Podczas wytwornego balu nie tylko wspaniale się bawili, ale też zbierali pieniądze dla rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Wyjątkowo istotnym punktem programu wydarzenia była licytacja przedmiotów przekazanych przez darczyńców.

Po raz kolejny utwierdziliśmy się w przekonaniu, że Warto organizować bale, takie jak ten, przynajmniej z kilku powodów. Ludzie spotykają się ponad podziałami, świetnie się bawią, integrują, a przy okazji zbierane są pieniądze na bardzo potrzebny cel. Budującym jest fakt, że wśród nas jest tak wiele osób, którym los drugiego człowieka nie jest obojętny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Balu, ofiarodawcom fantów do licytacji oraz sponsorom balu za wspaniałą atmosferę, jaką stworzyli, że dzięki nim ten Bal był naprawdę wyjątkowy i mógł się odbyć.
Jesteśmy wdzięczni za niesamowite wsparcie. To dzięki Państwu uda nam się przekazać kwotę ponad 16.000 zł najbardziej potrzebującym.

Wójt Gminy Elżbieta Jedlecka
Członkowie Komitetu Organizacyjnego:
Małgorzata Lipińska
Agnieszka Sałaj

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.