Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Wypadek na DK 3 między Mysłowem a Nowymi Rochowicami

W dniu 23 września doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 3 między Mysłowem a Nowymi Rochowicami.

Fot. OSP Kaczorów © OSP Kaczorów

O godz. 17:18 Dyżurny SK otrzymał zgłoszenie o wypadku na 442,2 km drogi krajowej nr 3. Do zdarzenia zadysponowane zostały 2 zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz zastępy z lokalnych jednostek OSP z Bolkowa, Kaczorowa i Starych Rochowic.

Po dojeździe okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyły samochód osobowy oraz ciężarowy, którymi podróżowało łącznie 4 osoby. W chwili przyjazdu strażaków obecne na miejscu zdarzenia pogotowie ratunkowe udzielało pomocy medycznej dwóm osobom.

Pozostałe nie odniosły żadnych obrażeń. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli źródła zasilania w pojazdach oraz związali przy pomocy sorbentu rozlane płyny eksploatacyjne. Działania na miejscu zdarzenia zakończono o godz. 19:27.

kpt. mgr inż. Łukasz Starowicz
Komenda Powiatowa PSP w Jaworze

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.