Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Wypadek na autostradzie A4

W dniu 23 stycznia kilkanaście minut po godz. 4 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na 106,4 km autostrady A4.

Fot. KP PSP Jawor © KP PSP Jawor

Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz lokalnych jednostek OSP z Budziszowa Wielkiego i Wądroża Wielkiego.

Na miejscu okazało się, że w zdarzeniu uczestniczyły dwa samochody osobowe oraz dwa samochody ciężarowe. Na szczęście żadna z osób podróżująca pojazdami nie doznała obrażeń. W wyniku zdarzenia doszło do uszkodzenia zbiorników paliwa w pojazdach ciężarowych i wycieku oleju napędowego na jezdnię. Strażacy odłączyli źródła napięcia w pojazdach, ograniczyli rozlewisko płynów poprzez wykonanie obwałowania z sorbentu.

Pod uszkodzonym zbiornikiem podstawiono tace do zebrania wyciekającego paliwa. Następnie strażacy uszczelnili uszkodzone zbiorniki i wspólnie z ratownikami ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Chemiczno-Ekologicznego z Legnicy przepompowali paliwo do zbiornika zastępczego.

Działania ratownicze na miejscu zdarzenia zakończono przed godz. 10.

kpt. Łukasz Starowicz

 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

czytelnik
czytelnik30 stycznia o 20:11
Ale news - po tygodniu...
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.