Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Wypadek na A4. Zderzenie kilku pojazdów

W dniu 15 lutego br. doszło do wypadku kilku pojazdów osobowych na autostradzie A4.

© OSP Budziszów Wielki

O godz. 15:49 otrzymaliśmy zgłoszenie w formie "formatki" z CPR Wrocław o wypadku na 105 km autostrady A4, w którym uczestniczyło 4-5 pojazdów osobowych.

Do zdarzenia zadysponowane zostały zastępy ratownicze z JRG Jawor oraz lokalnych OSP z Wądroże Wielkiego, Budziszowa Wielkiego, Granowic i Marcinowic. Po dojeździe okazało się, że do zdarzenia doszło ok. 1 godziny wcześniej. Uczestniczyło w nim 5 pojazdów.

Część pojazdów była już załadowana na lawety. Pojazdami podróżowali tylko kierowcy i nie wymagali oni żadnej pomocy medycznej. 

Fot. OSP Budziszów Wielki

__________________________

st. kpt. mgr inż. Łukasz Starowicz
Komenda Powiatowa PSP w Jaworze

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.