Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Wszyscy Święci w kościele pw. św. Marcina

W przededniu Uroczystości Wszystkich Świętych w parafii pw. św. Marcina w Jaworze odbył się Orszak Wszystkich Świętych.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Najmłodsi parafianie ubrali się w stroje prezentujące świętych. Podczas spotkania ks. Tomasz Bunikowski poprowadził pogadankę dotyczącą naszych patronów, której poszczególne części przedzielone były wspólnym, radosnym śpiewem.

Z kolei po ostatnim październikowym nabożeństwie różańcowym nagrodzone zostały dzieci, które przez cały miesiąc sumiennie w nich uczestniczyły. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.