Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Wigilia w Azylu

W siedzibie Stowarzyszenia Charytatywnego Azyl odbyło się spotkanie wigilijne.

© Paweł Sasiela

- Dzisiaj w Stowarzyszeniu Azyl w Jaworze odbywa się coroczna wigilia. Jest to dla nas ważne spotkanie z naszymi rodzinami. Jest to czas przeprosin, wybaczeń i postanowień lepszego bycia na jutro. Życzymy sobie nawzajem lepszego Nowego Roku. Abstynencja musi być radosna, bo jeśli abstynencja nie jest radosną, to nie jest skuteczna. Radujemy się z każdego trzeźwego dnia i to musi nam sprawiać radość. Jeśli to nie sprawia nam radości, jest nam po prostu ciężko. Dlatego takie spotkanie jak dzisiejsze stwarza warunki, by być lepszym jutro. Przy okazji, jak co roku, chcę podziękować włodarzom, że pamiętają o nas, że wspierają nasze działania. Za te środki finansowe, które przychodzą do nas, bo bez tych środków byłoby nam ciężko działać. Uśmiech uśmiechem, ale bez pieniędzy byłoby nam ciężko cokolwiek zrobić - mówi Dariusz Kudłacz, prezes Stowarzyszenia Azyl, alkoholik.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.