Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Wieczór pełen wzruszeń

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie poetyckie z Haliną Włodarczyk. W najnowszym tomiku poezji "Kaskada uczuć" jaworska poetka dzieli się swoimi emocjami, wzruszeniami, ale i trudnymi przeżyciami.

© Paweł Sasiela

Spotkanie w zapełnionej po brzegi sali jaworskiej biblioteki dostarczyło zebranym mnóstwo wzruszeń. Ich kolejnym powodem, a może i jednym z najważniejszych tego dnia, były urodziny poetki. 

- Halinka kiedyś powiedziała o sobie, że jest przede wszystkim mamą, babcią, kobietą, która kocha góry, poezję i ludzi. Ktoś kto nie kocha ludzi, nie pisze poezji. Halinka kocha góry, był czas, że czytała o nich poezję, ale i wędrowała po górach - przedstawiała artystkę Helena Tośko z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworze. - Wiele lat temu powstawały pierwsze wiersze, kilka lat temu było pierwsze spotkanie poetyckie i to się rozwija. Halinka jest jaworzanką, jest kobietą aktywną. Od kilku lat jest słuchaczką Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Jako czytelnik jest członkiem naszego dyskusyjnego klubu książki pod hasłem "Wieża ciśnień". Uczestniczy w spotkaniach autorskich, tematycznych - dodawała.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

zbuntowany
zbuntowany29 marca o 10:47
Droga redakcjo.Proszę o więcej takich relacji i pokazywania ciekawych ludzi. 
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.