Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Wernisaż wystawy „Intersecting Boundaries - Przenikanie Granic”

W Galerii Pod Wieżą w Zamku Piastowskim w Jaworze odbył się wernisaż wystawy „Intersecting Boundaries - Przenikanie Granic”.

© Paweł Sasiela

Ekspozycja skupia wokół siebie wielu artystów pochodzący z różnych stron świata np. Indii, Niemiec, Argentyny, Polski, Japonii, USA i oczywiście Kanady. W wydarzeniu bierze udział 27 artystów prezentujących i specjalizujących się w mieszanych technikach graficznych, ale również rzeźbiarzy z Royal Canadian Ackademy of Arts czy laureatów projektu Digital Stone we Włoszech, a to wszystko okraszone intermediale, video art oraz performance.

Wystawę podziwiać można do końca września.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Wow
Wow11 maja o 01:27
Spore zainteresowanie wystawą
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.