Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Warsztaty dla aktywnych kobiet w Gminie Wądroże Wielkie

Dnia 15 marca 2019 r. w Gminie Wądroże Wielkie zostało zorganizowane przez Wójt Gminy Elżbietę Jedlecką spotkanie warsztatowe dla aktywnych kobiet.

© Gmina Wądroże Wielkie

W warsztatach uczestniczyły kobiety z całej Gminy, Panie miały możliwość zintegrować się i wykazać kreatywnością poprzez wspólne tworzenie ozdobnych wianków.

Każdej Pani został wręczony przez Przewodniczącego Rady Gminy Pana Andrzeja Hawrana symboliczny kwiat. 

 
Angelika Trojanowska
Pomoc administracyjna

Więcej zdjęć dostępnych jest TUTAJ.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.