Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Walne zebranie OSP Sady Dolne

W sobotni wieczór odbyło się walne zebranie sprawozdawcze OSP Sady Dolne za miniony rok.

© Gmina Bolków

Podczas spotkania podsumowany został miniony rok, zrealizowane zadania, wyjazdy do akcji, zakupiony sprzęt, a także zostały omówione plany na bieżący rok.

Zaproszonym gościom zaprezentowano pokaz multimedialny podsumowujący pracę jednostki. Czas umiliły występy artystyczne druhów z drużyny młodzieżowej. Zebranie było także dobrą okazją do wręczenia dyplomów i wyróżnień dla najbardziej zasłużonych za działania na rzecz OSP.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.