Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Wakacje teatralne w Gminie Męcinka

Po raz kolejny samorząd Gminy Męcinka wraz z kierownikiem Gminnej Biblioteki Publicznej w Męcince zorganizował dla najmłodszych teatralne wakacje.

Fot. materiały prasowe © materiał prasowy

W miesiącu lipcu dzieci poznały wiele baśni i legend m.in. „Stoliczku nakryj się”, „Pinokio” oraz „Książe i żebrak”, „Zaczarowany młynek”, „Czerwony Kapturek”, „Śpiąca Królewna”. Spektakle, które odbyły się w każdym sołectwie gminy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży i rodziców.

Aktorzy z teatru ART-RE z Krakowa tworzą je wraz z publicznością umożliwiając dzieciom kreowanie bajkowego świata. Przedstawienia sfinansowane zostały z budżetu Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Czytelnik
Czytelnik30 lipca 2017 o 14:30
Świetna sprawa! Brawo dla Gminy Męcinka!
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.