Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem

(FOTO) W Mściwojowie moc atrakcji na zakończenie wakacji

Wczoraj (31 sierpnia) w parku w Mściwojowie odbyły się Dożynki Gminy Mściwojów. Dopisała pogoda, a w wydarzeniu wzięło udział kilkaset osób.

© Adrian Zawierucha

Uroczystości dożynkowe rozpoczęły się o godz. 14:30 Mszą Świętą w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Mściwojowie.

W dożynkach wzięli udział m.in. Mariusz Foryś - Wójt Gminy Mściwojów, Stanisław Laskowski - Wicestarosta Jaworski, Robert Kropiwnicki - Poseł na Sejm RP, Artur Stachera - Radny Powiatu Jaworskiego oraz wielu innych gości.

Podczas wydarzenia odbyły się występy zespołów folklorystycznych, były zabawy i animacje dla dzieci, odbył się konkurs na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Natomiast na scenie pojawili się znani przedstawiciele nurtu polskiej muzyki tanecznej: Gwiazda Dożynek - zespół SHANTEL, a także Gwiazda Wieczoru - zespół MILANO.

W godzinach nocnych odbyła się zabawa taneczna z zespołem muzycznym Mastar.

Fot. Adrian Zawierucha

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.