Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) VII Dolnośląski Turniej Piłki Halowej „zGRAny Jawor” za nami

Piłkarze Śląska Wrocław wygrali VII Dolnośląski Turniej Piłki Halowej „zGRAny Jawor”. Tuż za nimi uplasowali się gracze APMM Falubazu Zielona Góra i Akademii Piłkarskiej Gliwice.

© Paweł Sasiela

Miejsce za podium zajął Górnik Wałbrzych, piąty był JTS Jawor, szósta Miedź Legnica, siódma Kuźnia Jawor, a ósmą pozycję zajęli gracze JTS-u II Jawor.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

x
x2 marca o 22:49
ale żeście się rozpisali na ten temat , że ho,ho
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.