Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Vegepeleton

W czasie Jaworskiej Wegetariady, każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy imprezy również urozmaicili dzień sportowcom. Jedni wystartowali w biegu o złotą marchew, natomiast inni w Vegepeletonie.

Fot. jawor24h.pl © Anna Cybulska

Na jaworskim rynku spotkała się grupa chętnych rowerzystów, którzy wzięli udział w Vegepeletonie. Uczestnicy rowerowej przygody zrobili rundę wokół rynku i ruszyli w kierunku Parku Miejskiego, gdzie dziś odbywa się 7. Jaworska Wegetariada. 

Program imprezy dostępny TUTAJ. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Janusz
Janusz10 lipca 2017 o 19:29
vege-srege
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.