Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej w Męcince

Na malowniczo położonym stadionie gminnym w Męcince odbywa się V Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej pod hasłem „Policja – Dzieciom”.

© Paweł Sasiela

Wydarzenie honorowym patronatem objął Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu. W boiskowej rywalizacji uczestniczy 19 zespołów, a stawką jest Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Jaworze. Nie wyniki są jednak najważniejsze, tylko wsparcie dla 1,5-rocznego Alana Hubisz. 

Najmłodsi kibice czas spędzają także w specjalnie przygotowanej strefie. Tam odbywają się gry i zabawy czy malowanie twarzy. Są też dmuchane zjeżdżalnie i inne atrakcje, jak miasteczko ruchu drogowego. Dzieci zapoznają się także z policyjnym wyposażeniem wykorzystywanym przez funkcjonariuszy, służbowymi motocyklami i radiowozami oraz sprzętem wykorzystywanym podczas pełnienia służby.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.