Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Uwaga! Trwa remont chodnika na ul. Staszica

Informujemy, że rozpoczął się remont chodnika na ul. Staszica. Prace przeprowadza miejska spółka „Inwestycje” na zlecenie Gminy Jawor.

Fot. UM Jawor © UM Jawor

W miejsce starego, dziurawego i krzywego chodnika położona zostanie nowa, równa nawierzchnia. Inwestycja wpłynie na poprawę komfortu i bezpieczeństwa pieszych.

Ze względu na remont i spodziewane utrudnienia w ruchu Urząd Miejski w Jaworze serdecznie przeprasza.

Reklama

Komentarze (5)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Justyna
Justyna15 października 2017 o 15:32
Przy ulicy a nie na ulicy Panie Adrianie
Lubię to! 0
xyz
xyzJustyna15 października 2017 o 15:44
Obie formy są poprawne.
Lubię to! 4
borus
borus14 października 2017 o 16:16
Przy dobrze zorganizowanej pracy i pracowników taki zakres realizuje si w dwa dni - oczywiście dzień i noc.
Lubię to! 2
Prawnik z zawodu
Prawnik z zawoduborus15 października 2017 o 11:19
Za pracę dzień i noc płaci się znacznie więcej niż normalnie. Pewnie później byś się darł, że to naruszenie dyscypliny finansów i wklejał przepisy o dyscyplinie finansów publicznych.
Lubię to! 9
ejże
ejżeborus15 października 2017 o 11:34
Jakoś do tej pory dyscypliną finansów publicznych oraz odpowiedzialnością za przekroczenie uprawnień i niedopełnienie obowiązków przez funkcjonariusza publicznego szczególnie się nie przejmowałeś-zmieniło się coś?
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.