Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(Foto) Utknął na słupkach

Na kontakt@jawor24h.pl otrzymaliśmy informację o niecodziennym zdarzeniu. Kurier utknął na barierkach blokujących wjazd na płytę jaworskiego Rynku.

Utknął na słupkach © jawor24h.pl

Kierowca samochodu dostawczego, jak informuje nasz Czytelnik, chciał przejechać przez Rynek drogą, na której ulokowane są słupki blokujące. Te były opuszczone, gdyż chwilę wcześniej przejeżdżał przez nie samochód Urzędu Miejskiego. Słupki zaczęły się podnosić w momencie, kiedy znajdował się nad nimi samochód dostawczy i uniemożliwiły mu dalszą jazdę. Nie obyło się bez pomocy strażaków.

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy incydent związany ze słupkami. W przeszłości zapora na rynku była także blokadą właśnie dla strażaków, którzy podczas ćwiczeń nie mogli przejechać przez Rynek i musieli skorzystać z objazdu.

Reklama

Komentarze (10)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jaworzanin
jaworzanin11 marca 2017 o 13:22
Słupki to jedno, a zakaz ruchu drugie. Tam nie ma słowa o wyłączeniu kurierów. Przepisy należy przestrzegać, to i szybciej często i bez strat. Fakt, że dla UM kilka miejsc parkingowych zarezerwowane /rozumiem 2 jedno dla auta urzędu, drugie dla ewentualnych gości/, a i tak jeżdżą po płycie pracownicy swoimi autami. Goście czy ktoś do urzędu musi zostawić auto tak, że dłużej idzie niż załatwia. "Oby żyło się lepiej"
Lubię to! 1
Gość
Gośćjaworzanin11 marca 2017 o 17:18
Masz rację. Zakaz zakazem ale to można bylo rozwiązać w inny sposób. Podnieść slupki po przejeździe pojazdu i wtedy wzywać policje w celu wypisania mandatu za złamanie zakazu wjazdu po 11. Koniecznym było niszczyć samochód?
Lubię to! 0
dawny kurier
dawny kurierGość14 marca 2017 o 10:43
Zakaz zakazem . ale Ty będąc kurierem zatrzymujesz się najbliżej tylko jak możesz bo przesyłkę trzeba doręczyć . nie raz są to małe paczki i pojedyncze a innym razem większe wielopaki ... a mając sto parę przesyłek na pace nie będziesz biegał przez cały rynek,zrobisz tak kilka punktów i jesteś padniety po 30 minutach
Lubię to! 1
gosc
gosc10 marca 2017 o 21:11
ciekawe kto teraz zapłaci za uszkodzenia samochodu kurierskiego ;-)
Lubię to! 1
?
?gosc11 marca 2017 o 07:09
a kto podniósł ten słupek?
Lubię to! 0
Jaworzanin
Jaworzanin10 marca 2017 o 20:40
Urząd Miejski ma teraz 2 auta. Luxus panie :/
Lubię to! 4
mieszkaniec
mieszkaniec10 marca 2017 o 17:25
Autor artykułu o słupakach bezczelnie kłamie - człowieku słupki to nie polityka !!! zastanów sie nad tym co piszesz. Nigdy żadne służby nie miały i nie mają problemu zeby wjechać na płytę Rynku - sami mogą sobie opuścić słupki kiedy tylko chcą. Jak nie wiesz co napisać to po protu napisz prawdę!!!
Lubię to! 2
taki trend
taki trendmieszkaniec11 marca 2017 o 08:35
na wrocławski rynek i ul. świdnicka od dawna nie można wjechać, ale za to dla pieszych jest więcej miejsca i bezpieczniej
Lubię to! 0
ZW
ZW10 marca 2017 o 17:20
Wiele punktów usługowych oraz samych mieszkańców ma utrudniony dostęp do dostaw towarów. Szkoda, że słupki są tylko dla wybranych.
Lubię to! 1
Iza
Iza10 marca 2017 o 14:45
A że zamieszane w to było auto urzędu miasta to osobisty fotopstryk naszego jaśnie pana nie poda do publicznej wiadomości. Tam tylko oaza sukcesów może być publikowana
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.