Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Uroczyste spotkanie z okazji dnia pielęgniarek i położnych

W dniu 11.05.2018 r. odbyło się Uroczyste Spotkanie z Okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych.

© Gmina Wądroże Wielkie

Wójt Gminy Wądroże Wielkie Elżbieta Jedlecka wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Dariuszem Żołnierczykiem otworzyła uroczystość, składając życzenia  pracownikom Ośrodka Zdrowia w Wądrożu Wielkim wyraziła dumę z tego, że mamy tak wspaniały personel oraz podziękowała za trudną i odpowiedzialną pracę na rzecz pacjentów Gminy Wądroże Wielkie, wymagającą cierpliwości i zrozumienia dla drugiego człowieka.

Pielęgniarki, położna i pracownicy Ośrodka Zdrowia otrzymali w dowód uznania od Władz Gminy piękne kwiaty oraz słodkie upominki.

Zwieńczeniem spotkania była uroczysta kolacja, w której uczestniczyli wszyscy pracownicy Ośrodka Zdrowia w Wądrożu Wielkim oraz zaproszeni goście.

Marzena Jaworska
Kierownik Ośrodka Zdrowia

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.