Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Upamiętnili Powstańców

Z okazji przypadającej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego grupa jaworzan przygotowała specjalną wystawę, opowiadającą powstańcze losy dzień po dniu, w jednej z głównych alei Parku Pokoju.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

To nie pierwsza akcja jaworskich patriotów, którzy w podobny sposób upamiętniają co roku m.in. Żołnierzy Wyklętych. Wystawa cieszy się zainteresowaniem przechodniów, z uwagą pochylających się nad codziennością powstańczej Warszawy.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

nie z Jawora
nie z Jawora1 sierpnia 2017 o 16:03
Bardzo dobry pomysł. Bardzo. W wielu miastach w taki sposób przygotowywane są wystawy z różnych ważnych wydarzeń.
Lubię to! 6

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.