Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gminie Męcinka

Kwiaty pod tablicą upamiętniającą wszystkich, którzy walczyli o wolność i niepodległość Polski, złożyli wójt, przewodniczący i wiceprzewodnicząca Rady Gminy oraz delegacje szkół Gminy Męcinka.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Bóg, Honor, Ojczyzna – to najważniejsze słowa, które przyświecały żołnierzom z podziemia niepodległościowego w nierównej walce o wolną Polskę.

Gminne uroczystości upamiętniające bohaterów walczących o wolną i niepodległą Polskę rozpoczęły się  apelem uczniów ze Szkoły Podstawowej w Piotrowicach.

Po uroczystej akademii nastąpiło złożenie kwiatów pod tablicą upamiętniającą przez Wójta Gminy Męcinka Mirosława Brzozowskiego, Przewodniczącego Rady Gminy Męcinka Waldemara Talara, Wiceprzewodniczącą Rady Gminy Męcinka Iwonę Torończak-Kaczor oraz delegacje szkół Gminy Męcinka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.