Logo Jawor24h.pl
Reklama
KWW Aktywny Powiat

(FOTO) Ulica Kopernika w dziurach

Ulica Kopernika po zmianie organizacji ruchu na ul. Szpitalnej jest rozjeżdżana, przez co tworzą się dziury (których na razie jest 10, ale tworzą się kolejne) w jezdni, których gmina nie raczyła jeszcze załatać - napisał do nas Czytelnik.

© jawor24h.pl

- Ulica Kopernika po zmianie organizacji ruchu na ulicy Szpitalnej jest rozjeżdżana, przez co tworzą się dziury (których na razie jest 10, ale tworzą się kolejne) w jezdni, których gmina nie raczyła jeszcze załatać. Co prawda pojawiła się ekipa i oznaczyła dziury, ale oznaczenie farbą dawno już zniknęło i jak dotąd od zimy nikt nie raczył zająć się tym. Przez zwiększony ruch ulica stała się głośna, co denerwuje mieszkańców, co potęgują jeszcze dziury, zwłaszcza gdy samochód przez nie przejeżdża, a w szczególności samochód z przyczepą. Najbardziej słychać to przy sklepie spożywczym gdzie jest dosyć spora dziura i jest zlokalizowana w takim miejscu, że praktycznie każdy przejeżdżający pojazd wpada w nią powodując głośny stukot, na co skarżą się mieszkańcy. Dlatego chciałbym nagłośnić sprawę. Może medialny szum ruszy do działania gminę, która ewidentnie stawia na rozgłos, bo skoro dziur nie chcą załatać to na modernizację placów zabaw w tej okolicy nie ma co liczyć (chyba ta cześć miasta jest gorsza skoro nic się tu nie zmieniło od wielu lat, a w innych częściach miasta w pośpiechu wszystko jest robione). Rozumiem, że gmina ma konflikt z powiatem i możliwe, iż jedni chcą by zapłacili drudzy, ale mieszkańcy mają dosyć hałasu już i tak zwiększonego przez decyzję powiatu - napisał do nas Czytelnik.

Reklama

Komentarze (72)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Wolny Jawor
Wolny Jawor4 września o 19:41
I jak to jest, burmistrz raz był pogadał, a ta cześć miasta rozpada się. Nic tu nie jest robione od dawna.
Lubię to! 2
Jaworzanin
Jaworzanin3 września o 14:31
od MARCA !!! proszę Urząd Miasta ,żeby załatali dziurę jaką zostawił jeden z mieszkańców ul Bema, robiąc sobie przyłącze do domu.Prośby ,groźby nic nie pomaga.Widocznie urzędnicy Pana Burmistrza są odporni na potrzeby mieszkańców. Ale jaki pan taki kram. I jak myślicie,od ostatniego komentarza z dn 7,07 coś się zmieniło ?? W ten sposób traci się głosy wyborców. Tak trzymać Panie Bera!
Lubię to! 5
friend
friendJaworzanin3 września o 19:38
Co to znaczy "robiąc sobie przyłącze do domu". Bez uzgodnień warunków z Ratuszem czyli inspektorem nadzoru robót drogowych???
Jeszcze nikt nie został surowo ukarany? Za komuny by już .......
Lubię to! 2
maj frend
maj frendfriend5 września o 12:39
No niestety to jest zgodnie i ratusz musiał o tym wiedzieć, tylko nic nie robi w tym kierunku by to naprawić.
Lubię to! 2
koala
koala3 września o 09:41
Na Białorusi przy każdej drodze jest tabliczka " kto odpowiada za dany odcinek, nr telefonu" i cóż więcej . A w Jaworze za wszystko odpowiada pan burmistrz. Ma swoich ludzi i bierze za nich odpowiedzialność. Kogoś trzeba postawić przed radnymi.
Lubię to! 4
Janush
Janushkoala3 września o 12:03
Niestety, Kopernika i okolice są olewane już od dawna, gorsza dzielnica, a ta sprawa z tymi rurami to już skandal.
Lubię to! 5
Janush
JanushJanush4 września o 11:18
Nowe info. Wymieniają rury ale na połowie ulicy, bo w drugiej rury są nowe, mają tylko 30 lat...
Lubię to! 3
Skandal!
Skandal!1 września o 16:53
To jest kuriozum. Dziury znów się tworzą, a te których nie załatali powiększają się. Nikt z tym nic nie robi. Widać tę część miasta ma burmistrz głęboko gdzieś.
Lubię to! 7
Skandal!
Skandal!Skandal!2 września o 18:46
Jeszcze dodatkowo zaczęli kopać by wymienić kable i naprzeciwko mnie odkopali rury... Ich stan woła o pomstę do nieba, skorodowane i zardzewiałe. Aż dziw że to nie walnęło jeszcze. Aż tak byli zdziwieni, że wezwali od speców od wody z gminy i jeszcze pojawiło się pogotowie gazowe... To jest skandal jak można tak zaniedbać to.
Lubię to! 5
Skandal!
Skandal!Skandal!3 września o 09:56
Ktoś powinien za stan tych rur odpowiedzieć. Rozumiem, że Przyrzecze ważniejsze, ale ta cześć miasta również jest i podlega gminie, płacimy do cholery podatki i opłaty i chcemy by coś się tu ruszyło!
Lubię to! 5
Jaworzanin
Jaworzanin7 sierpnia o 09:23
od MARCA !!! proszę Urząd Miasta ,żeby załatali dziurę jaką zostawił jeden z mieszkańców ul Bema, robiąc sobie przyłącze do domu.Prośby ,groźby nic nie pomaga.Widocznie urzędnicy Pana Burmistrza są odporni na potrzeby mieszkańców. Ale jaki pan taki kram.
Lubię to! 2
Dziura
Dziura6 sierpnia o 16:24
No i kolejne się tworzą. Te małe, których nie załatali powiększają się i nowe się tworzą...
Lubię to! 1
urzędnik
urzędnik10 lipca o 11:34
Organizacja ruchu została pozytywnie zaopiniowana przez miasto. Można sprawdzić.
Lubię to! 3
urzędas
urzędasurzędnik10 lipca o 13:45
Skoro tak to dlaczego nie zajmują się ulicą i dopiero po interwencji mediów zostały największe dziury załatane, a mniejsze zostały?
Lubię to! 6
Śmiech na sali
Śmiech na sali27 czerwca o 11:20
Świetni naprawili. Ekspresowo załatali duże dziury ale małe przy krawężnikach zostawili....
Lubię to! 4
Jwr
Jwr22 czerwca o 15:52
Szok! Zamiatarkę widmo widziałem pierwszy jak pracuje i pierwszy raz na tej ulicy? A gdzie była przez te lata? Wybory się zbliżają więc wszystko się uruchamia, a po wyborach znów wróci do garażu.
Lubię to! 10
El Komediante
El Komediante22 czerwca o 14:47
Teraz czekamy na burmistrza, aż przyjdzie ze świtą i przetnie wstęgi, poświeci, przemówi do ludu porobi zdjęcia załatanych dziur, urządzi piknik/festyn z watą cukrową i pochwali się tym na FB xD Komedia w tym Jaworze xD
Lubię to! 9
Reklama
Jaworzanin
Jaworzanin22 czerwca o 12:49
Wystarczyło dwa dni by załatać dziury ale te największe, bo kilka małych zostawili, ale uwijali się jak małe samochodziki. Czy trzeba było od zimy tyle czekać, że dopiero po interwencji w mediach magicznie w tydzień później pojawili się robotnicy i w kilka chwil już ubytki zostały wypełnione?
Lubię to! 6
Mieszkaniec Kopernika
Mieszkaniec Kopernika21 czerwca o 09:47
Alleluja, w końcu prawie tydzień później, 21 czerwca przybyły służby które zaczynają łatać dziury. Chwalmy ten portal, brawo, dzięki wam miasto się ruszyło i robi to co do niego należy zamiast robić jakieś szopki z banerami.
Lubię to! 8
Niet
Niet20 czerwca o 22:22
Tydzień i nic, dziury, dziury i dziury ale to nie przeszkadza lansować się na rowerze dla milicji i robić szopkę kilka razy z tego powodu i drukować ustawiony wywiad w Gazecie Jaworskiej. Wstyd panie burmistrzu i panowie redaktorzy z GJ.
Lubię to! 7
Mecio
Mecio20 czerwca o 18:09
A to czasem nie starostwo wprowadziło zmianę organizacji ruchu? To miejcie do nich pretensje.
Lubię to! 1
Awp
AwpMecio21 czerwca o 12:35
A kto odpowiada za stan drogi? Właściciel czyli miasto.
Lubię to! 6
Pytanie
Pytanie20 czerwca o 13:50
Burmistrz się chwali obwodnicą Jawora, że dojedziemy do Bolkowa, a dziur na własnym terenie nie łata. W ogóle to on buduje, że odbiera budowę?
Lubię to! 5
Krystyna
KrystynaPytanie21 czerwca o 14:14
Obwodnica Jawora? Odbiera? Co za bzdury...
Lubię to! 2
Kryśka
KryśkaKrystyna21 czerwca o 15:06
No fotografuje się wszędzie i się chwali więc to chyba on projektował, budował i odbiera.
Lubię to! 7
soscjotechnika
soscjotechnikaKrystyna21 czerwca o 19:29
To ludzie z Mercedesa nie wiedzą, że jeśli ktoś ustawia się do zdjęć przy ich inwestycji, to może być odbierane w opinii publicznej, że ta osoba ma jakiś wpływ na jej realizację?
Lubię to! 1
WPT
WPTKrystyna28 czerwca o 12:38
Pewnie wiedzą, ale nie obchodzi ich jakaś tam zapyziała wieś Jauer czy coś. Ich interesuje kasa od naszego państwa i ulgi podatkowe.
Lubię to! 0
Lokalny patriota
Lokalny patriota20 czerwca o 11:13
Widać Jaworska w formie. "Energii mu nie brakuje" dobre sobie, ten wywiad to ewidentna ustawka jakaś. Pytania są takie "no niektórzy (chodzi o opozycje) mówili że nie jest to dobra inwestycja, ale jest dobra (przykład "darmowej" komunikacji miejskiej bo jeśli burmistrz mówi że jest darmowa to albo kłamie albo nie wie skąd są pieniądze na nią)" a burmistrz odpowiada, że no jest zaje*iście chwali się, że dworzec wyremontował (a robi to PKP). Drogę S3 buduje i odbiera i czego to on nie robi. Widać pali się grunt pod nogami przez te afery i dziurę w budżecie, który jest jak ulica Kopernika coraz więcej się używa i jest w coraz gorszym stanie i nikt się tym nie chce zająć. Widać trzeba uruchomić propagandę, bo inaczej tego zamaskować się nie da, ale nawet tego czytać się nie da, bo poziom propagandy sięga telewizji publicznej.
Lubię to! 9
Gmina
Gmina20 czerwca o 10:08
No i stalo się ze wczoraj komuś chyba opona poszła na tych dziurach i co? Ulica zablokowana. Samochody omijały po chodniku ten samochód, który zablokował drogę.
Lubię to! 5
moim zdaniem
moim zdaniem18 czerwca o 23:27
A ja uważam, że gdyby nasza posłanka Pani Ela zdecydowała się zostać z nami i kandydować na burmistrza, to byłaby *** i miasto sporo by zyskało na tym, bo miałaby przełożenie na górze.
Lubię to! 0
też rowerzysta
też rowerzysta17 czerwca o 22:18

Gratuluję radnemu Kowalczykowi ,radnemu Wieczorkowi .głównym organizatorom sobotniej imprezy na rowerach" Jawor na dwóch kółkach" . Panowie super impreza i organizacja,dbałość o bezpieczeństwo i służby ratownicze też zapewnione . Nasze dzieci bardzo zadowolone .
Lubię to! 7
było super
było superteż rowerzysta18 czerwca o 09:01
Dlaczego na tym portalu nic nie piszecie o tej imprezie? Ja też gratuluję. Panie Kowalczyk robi Pan dobrą robotę, super-gratulacje również dla radnych z Prawicy. Na waszą imprezę przyszło nawet kilku radnych PO zrobić sobie zdjęcie.
Lubię to! 6
nie było super
nie było superbyło super18 czerwca o 10:53
Bo to nie portal adoracji burmistrza. Proszę na inne portale gdzie tylko wielbią włodarza
Lubię to! 12
rodzic
rodzic17 czerwca o 19:43
Radni miejscy widzą tylko jedno skrzyżowanie. Najciemniej pod lampą. Niech się wezmą za sprawy miasta: dziury, nie tylko na Kopernika, ale też Staszica, Witosa, Korfantego, itp. Zamek Piastowski tez straszy. A miał być pomysł na pozyskanie pieniędzy. W Szkole nr 2 też przydałoby się boisko, ale radni koalicji rządzącej na czele z nauczycielem p. Pawlinowem głosowali przeciw tej inwestycji.
Lubię to! 15
Jawor
Jaworrodzic18 czerwca o 17:15
Ci radni to porażka jakaś, zajmują się igrzyskami dla gawiedzi nie praca.
Lubię to! 11
Adaś
Adaśrodzic19 czerwca o 09:03
Bo Pawlinow i reszta tylko wykonują polecenia burmistrza, więc to nie jest tak fajnie jak na zdjęciach. A z tego mają profity, zatrudnienie dla rodziny...
Lubię to! 10
Reklama
on
on17 czerwca o 19:33
Czy Was trochę nie obrzydza że osoby od EB non stop się lansują za pieniądze miasta??? Czy takie praktyki w ogóle dopuszcza prawo?
Lubię to! 21
Aaa
Aaaon18 czerwca o 10:21
Spokojnie, kancelaria ze Świdnicy dba o wszystko. A mnie obrzydza ten lans, dlatego nie zagłosuje już na EB, raz to zrobiłem i zawiodłem się. Żałuję tego i liczę na jakiś porządnych kandydatów w wyborach.
Lubię to! 19
fotograf
fotograf17 czerwca o 11:30
Burmistrz zamiast działać to robi sobie zdjęcia, to się na działki wprosi i oczywiście pełno zdjęć, a to z biegania kolejny milion zdjęć.
Lubię to! 13
Mieszkaniec
Mieszkaniec16 czerwca o 21:20
Popieram pana Bere i panią Rynkiewicz, ale na pana Kobeza w najbliższych wyborach nie zagłosuje.
Lubię to! 1
Nispen
NispenMieszkaniec18 czerwca o 10:25
Ale to nie jego wina, kiedyś w 2015 chciał remont płyt co są na Dębowej, to został zlany. Sądze, że powodem było że jest tylko koalicjantem z SLD, które burmistrz rozgrywa jak chce.
Lubię to! 8
urzędas
urzędasNispen18 czerwca o 13:35
A to nie widzisz, gdzie obecny burmistrz posadził swojego koalicyjnego zastępcę-że oddalił go od siebie i sekretariatu sadzając go w pokoju po sekretarzu, do którego wchodzi się z korytarza, bez własnego sekretariatu a swoją doradczynie, która zrobił sekretarzową posadził przy sobie w pokoju zastępców burmistrza, do którego dostać się można za anonsem sekretarki? Cały urząd i miasto o tym szepce. Każdy widzi, jaką pozycję ma p.Rynkiewicz z SLD i p. Żmijewska.
Lubię to! 14
Iwona
IwonaNispen18 czerwca o 15:30
Ja uważam, że dobrze zrobił bo jak dla mnie Agnieszka nie najlepiej się pokazuje, a Monika jest bardzo fajną i atrakcyjną osobą i na pewno jest bardzo pomocna. Jak miałabym coś poradzić to po następnych wyborach w których kibicuję zrobić zastępcą Monikę i wtedy jawor na pewno bardzo mocno się rozwinie. Pozdrawiam wspaniałych młodych ludzi co wyciągają jawor do góry z dołu.
Lubię to! 0
Nie
NieNispen18 czerwca o 15:58
Iwona, ale nie musiał jej wybierać na wice, mógł wybrać kogoś kto z SLD miał największe poparcie w wyborach, a wybrał kogoś kto miał chyba 3 głosy w wyborach.
Lubię to! 12
Ania
AniaNispen18 czerwca o 18:12
Jesteś pewny że nie musiał jej wybrać
Lubię to! 0
wynik
wynikNispen18 czerwca o 22:56
Fakt, na zastępcę powołał Agnieszkę Rynkiewicz z SLD, której jaworzanie udzielili marne poparcie w wyborach (raptem 18 głosów), a p. Joanna Piorowicz z SLD dostała 106 i lepiej się prezentuje. http://samorzad2014.pkw.gov.pl/358_Rady_powiatow/0/0205
Lubię to! 9
mieszkaniec
mieszkaniecNispen18 czerwca o 23:07
Iwono, Pani Joasia Piotrowicz moim zdaniem jest atrakcyjniejsza i dużo lepiej się prezentuje od Pani Moniki. Zauważalnym jest też, że jest od niej sporo młodsza. Ma dodatkowo wiedzę prawniczą no i jest jaworzanką. Dlaczego Pani Monika, która jest wg Ciebie taka wow to nie realizuje się u siebie w Strzegomiu?
Lubię to! 9
Jaworzanie
Jaworzanie16 czerwca o 11:32
kochani , przecież smród , wieczne korki i dziury na Kopernika to jest efekt dezorganizacji skrzyżowania ulic Szpitalnej i Piastowskiej.Dezorganizację zrobiło starostwo .Panowie Laskowski i Lenkiewicz dobrze wiedzą ,że był to pomysł zły.Jednak , mimo że zebrano kilka TYSIĘCY podpisów w/s tego skrzyżowania to panowie ze starostwa nas po prostu olali. Ale wybory coraz bliżej .
Lubię to! 5
Jaworski
JaworskiJaworzanie18 czerwca o 19:43
Chyba pora przyzwyczaić się do tego że mieszkamy w mieście ! 3/4 mieszkańców ma samocjod, każdy chce jeździć byle nie pod moimi oknami ! Czasy kiedy ulica jeździły dorożki i rowery minęły bezpowrotnie.... Chcecie mieć spokój ciszę i piękne widoki ? Proponuje przeprowadzić się w Bieszczady ! Postępu nie zatrzymacie. A mieszkańcy Kopernika... ? Pod każdym domem stoją po dwa auta... Pretensje do garbatego że ma dzieci proste ?
Lubię to! 0
Śmieszny jesteś
Śmieszny jesteśJaworski19 czerwca o 09:11
Czyli dziury mogą się robić z tego powodu, a gmina nie ma się wywiązywać ze swoich zadań i to nazywasz postępem? To może w ogóle nic nie róbmy. Mówisz o postępie, a co? Chcesz mieć same szutrowe drogi wszędzie?
Lubię to! 3
zik
zik16 czerwca o 08:20
Jakie dziury, drobne wykruszenia. Musiał ktoś się na szukać. Szukanie sensacji. Prawdą jest że zamkniecie wjazdu na skrzyżowanie z ul. Strzegomską i Piastowska od strony ul. Szpitalnej spowodowało skierowanie całego ruchu na ul. Kopernika. A to już zrobiło starostwo. Więc do naprawy Starostwo. Miasto Jawor dofinansowuje inwestycje drogowe starostwa w Jaworze więc chociaż tyle może zrobic.
Lubię to! 1
A
Azik18 czerwca o 10:10
Wykruszenia? To zapraszam na Kopernika...
Lubię to! 6
nie zik
nie zikzik18 czerwca o 10:31
Drogi kolego, droga jest miasta, więc to miasto niezależnie od niczgoe, a nie starosta powinien łatać dziury w drogach, a z racji zwiększonego ruchu powinna to być priorytetowa droga, zwłaszcza że nie jest ona przenaczona na takie natężenie ruchu
Lubię to! 6
jan
jan16 czerwca o 08:03
Szanowna redakcjo, dziura to może być w spodniach ale nie w nawierzchni. w nawierzchni są ubytki lub wyboje.
Lubię to! 2
NiEB
NiEBjan18 czerwca o 10:11
Już sączą jad radni władzy? Coś nie idzie i już plujecie jadem.
Lubię to! 8
MP4
MP415 czerwca o 22:41
Zamiast zwiększać zadłużenie poprzez organizowanie coraz to więcej festynów i promowania ludzi burmistrza na nich, to może gmina zajęła by się tym od czego jest czyli pracą. Mniej lansu więcej pracy. Ludzie zauważą poprawę, nie trzeba przecinać wstęg i robić fotek.
Lubię to! 24
Autore
Autore15 czerwca o 22:27
Jakoś w ostatniej szumnej zapowiedzi kolejnego planu budowy, na który jak burmistrz mówił są pieniądze na między innymi Przyjaciół Żołnierza, ale ul. Kopernika to już nie została uwzględniona.
Lubię to! 13
Pipul
PipulAutore16 czerwca o 23:07
Są pieniądze, bo kolejne pożyczki (które jaworzanie spłacą) i zadłużanie miasta jest dokonywane.
Lubię to! 7
ludzie
ludzie15 czerwca o 21:30
zamiast politykować na skrzyżowaniu niech się zabiorą za swoją robotę...
Lubię to! 17
jaworzanin
jaworzanin15 czerwca o 20:14
dobrze byłoby żeby radni pana Burmistrza p.Bander, p.Iwański i p.Barański zajęli się sprawdzaniem dziur na ulicach podległych panu burmistrzowi i zrobili konferencje telewizyjną w sprawie załatania wszystkich dziur po zimie, a nie robili konferencje w sprawie świateł . Jest już lipiec za pasem a dziury okropne na drogach w Jaworze.Nigdy wcześniej żaden burmistrz nie czekał tak długo z łataniem dziur po zimie. Panowie radni do pracy.
Lubię to! 22
el budzetos
el budzetosjaworzanin16 czerwca o 00:52
Burmistrz ma większy problem dziura w budżecie...
Lubię to! 10
WTO
WTOjaworzanin16 czerwca o 23:10
W ogóle co to było, przyszyli w parę osób na chwile, pogadali do mediów im przychylnych i poszli (a część wtedy chyba powinna być w pracy) i zostawili baner. Co to było? Nagle są wybory i trzeba się przypomnieć?
Lubię to! 9
Reklama
jaworzanin
jaworzanin15 czerwca o 19:20
Czy radnym z tego okręgu nie jest Andrzej Kobes?
Lubię to! 13
To
Tojaworzanin16 czerwca o 00:57
Tu przypomnienie innej sprawy z udziałem tego radnego https://jawor24h.pl/kobes-nie-kompromitujmy-sie,6771,a.html
Lubię to! 4
mentalność
mentalnośćjaworzanin16 czerwca o 18:55
Niektórzy wolą szukać dziury w powiatowych drogach niż w gminnych jak widać. Nawet jak sami mieszkają niedaleko...
Lubię to! 8
Copernicus Żołnierza
Copernicus Żołnierzajaworzanin16 czerwca o 19:48
Czas na młodych np. na panią Renię. Pan Andrzej już swoje przerobił.
Lubię to! 3
kiepsko!
kiepsko!Copernicus Żołnierza19 czerwca o 11:16
pani Renia nawet nie miała nic do powiedzenia, kiepsko to widzę .
Lubię to! 3
Renia
Reniajaworzanin16 czerwca o 21:06
pan andrzej powinien ten okreng miasta zostawić młodym zdolnym. jest pan michał, jest pani renata. młodość to pszyszłość naszego jaworka kochanego.
Lubię to! 5
Ja
JaRenia18 czerwca o 21:24
Renia kto Ci to pisał-prawie bezbłędnie¡
Lubię to! 5
:)
:)Renia19 czerwca o 11:14
do ja, komentarz w punkt :) buhahahah.
Lubię to! 3
mjw
mjw15 czerwca o 19:17
zdjęcia i pismo do urzędu miasta a nie na jawor24h. Tylko nie licz na odpowiedź w przeciągu roku. A nie zbliżają się wybory... A nie Emilian i tak Cię zleje
Lubię to! 18
wjm
wjmmjw16 czerwca o 00:51
Do urzędu nie ma co pisać, dzwonić bo będą się wykręcać, a poza tym służby chyba wiedzą o tym skoro oznaczyły dziury.
Lubię to! 7

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.