Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) Udała się tylko pogoda

Osłabiona brakiem kilku podstawowych zawodników Kuźnia uległa 1:6 Stelli, na pozostawiającym wiele do życzenia boisku w Lubomierzu.

© Paweł Sasiela

Jedyne co udało się niebiesko-żółto-czarnym to pogoda. Podczas rozgrywania meczu Lubomierz ominęły burze i opady deszczu, a dzięki zachmurzeniu warunki sprzyjały grze w piłkę. Na uwagę zasługuje również, że był to premierowy występ Rafała Majki po powrocie do MRKS-u.

 

Stella Lubomierz - Kuźnia Jawor 6:1 (3:1)

Bramki: (5, 16, 44, 60, 75, 86) - Wiśniewski (20)

Kuźnia: Derechowski - Smyk, Majka, Kruczel, Ł. Duda, Dworakowski, Szałach, Suchecki (70. Olanin), Tymofiejczyk, Wiśniewski (65. Kuc), Bagiński (60. Żądło)

 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Śmiech
Śmiech5 sierpnia 2018 o 01:37
I oni chcą do 4 ligi hahaha śmiech na sali.
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.