Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Turniej wiedzy pożarniczej - eliminacje powiatowe

Jakub Borsukiewicz, Paweł Wojtanowski oraz Michalina Wójtowicz są laureatami Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” na etapie powiatowym. Przed nimi eliminacje wojewódzkie.

© AS

W Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Głównym celem konkursu jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, jak również wiedzy na temat techniki pożarniczej. Konkurs został podzielony na trzy grupy wiekowe: szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła ponadgimnazjalna.

W wyniku rozgrywek finałowych wśród najmłodszych pierwsze miejsce zajął Jakub Borsukiewicz z Męcinki. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Olchówka z Mściwojowa, a trzecie Kamil Rembisz z Bolkowa. W kategorii wiekowej gimnazjum pierwsze miejsce otrzymał Paweł Wojtanowski z Jawora, drugie Agata Turlejska z Bolkowa, a trzecie Grzegorz Filipowski z Paszowic. Natomiast w ostatniej grupie wiekowej (szkoły ponadgimnazjalne) najlepszą okazała się Michalina Wójtowicz z Jawora. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Kaczmarzyk z Bolkowa.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.