Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Trwają intensywne prace remontowe dwóch chodników w Jaworze

Chodniki przy ul. Bohaterów Getta (po obu stronach ulicy) oraz Wrocławskiej przejdą całkowitą przebudowę.

© UM Jawor

W miejsce krzywych i dziurawych chodników pojawią się nowe i o równej nawierzchni ułożonej z kostki betonowej. W sumie wykonanych zostanie ponad pół kilometra nowych ciągów dla pieszych.

Środki na budowę chodników pochodzą z budżetu Gminy Jawor. W sumie na ten cel przeznaczono ponad 250 tys zł. Prace remontowe potrwają do 30 maja br.

W związku z remontem Gmina Jawor przeprasza mieszkańców za chwilowe utrudnienia.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Autore
Autore18 maja 2018 o 15:40
No tak z basenem są kłopoty więc burmistrz wrzuca się coś co zasłoni temat basenu.
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.