Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Trwają dożynki w Chroślicach

Na placu przy świetlicy wiejskiej w Chroślicach trwają uroczystości dożynkowe.

© Anna Cybulska

Uroczystości dożynkowe oficjalnie rozpoczęła sołtys wsi Anna Sikorska witając wszystkich zebranych. Następnie na plac wniesiono wieniec dożynkowy, a starostowie dożynek - Karolina Tracz i Dawid Michalski, przekazali na ręce wójta Mirosława Brzozowskiego bochen chleba z tegorocznych zbóż. Podczas uroczystości głos zabrał wójt M. Brzozowski, który podziękował rolnikom za trud wkładany w codzienną pracę i wskazywał ważną rolę rolnictwa w gospodarce. 

Po części oficjalnej wystąpił zespół Chrośliczanie oraz Metamorfoza. Dla gości przygotowano loterię fantową oraz pyszne domowe jadło. Zabawa w Chroślicach potrwa do późnych godzin wieczornych.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.