Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Trwa remont chodnika na ul. Wyszyńskiego

Informujemy, że trwają prace związane z remontem chodnika na ul. Wyszyńskiego (dawna ul. Rapackiego).

Fot. UM Jawor © UM Jawor

Remont przeprowadza miejska spółka „Inwestycje” na zlecenie Gminy Jawor. W miejsce starego, dziurawego i krzywego chodnika położona zostanie nowa, równa nawierzchnia.

Inwestycja wpłynie na poprawę komfortu i bezpieczeństwa pieszych. Za spodziewane utrudnienia w ruchu Gmina Jawor serdecznie przeprasza. Zakończenie remontu planowane jest do 15 listopada br.

Reklama

Komentarze (14)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jaworzanka
jaworzanka24 października 2017 o 20:37
Czy wzdłuż bloków chodnik też na reszcie będzie nowy i równy?
Lubię to! 1
jaworzanin
jaworzanin23 października 2017 o 12:48
"kierowanie ruchem za pomocą sygnalizacji świetlnej nie poprawia płynności ruchu,a wręcz przeciwnie , znacznie ten ruch hamuje" to jest jedna ze złotych myśli Lenkiewicza naczelnika od dróg w Starostwie Powiatowym. A ja durny przez tyle lat myślałem ,że płynność na skrzyżowaniu gdzie są światła reguluje się za pomocą długości cyklów tych świateł. Panie Lenkiewicz czekam na kolejne rewolucyjne odkrycia
Lubię to! 3
Dąbrowski
Dąbrowski22 października 2017 o 19:00
Nie ma to jak szybka informacja.
Chodnik oznaczony jest już grubo od tygodnia.
Zastanawia mnie to, kiedy poinformujecie o tym, że Dąbrowskiego i Plac Wolności jest remontowany i jest zdarty asfalt? Od 13.10. odkąd dostałam informację od znajomego, że nie dojadę z pracy do domu, bo zrywają asfalt CODZIENNIE jestem na stronie miasta, "cudownego" butmistrzana z parciem na szkło oraz waszej "24h" na fb... ZERO INFORMACJI.
Genialnie rozplanowany remont miasta. Teraz by wyjechać nawet do Lidla to trzeba przejechać miasto na około.
Bo zamiast zamknąć jedną ulicę i ją zrobić - zamykają kilka na raz i utrudniają życie...
Gratuluję pomyślunku jakiemuś geniuszowi, a Wam AKTUALNYCH informacji. Brawo.
Lubię to! 1
kierowca z bombowca
kierowca z bombowcaDąbrowski22 października 2017 o 19:32
no własnie, żadnych informacji w mediach, na ulicach też nie! wjezdzam na 1 Maja a tu Pl. Wolnosci zamknięty! wcześniej można chociaż było wjechać na Grunwaldzka, a teraz d***!!! żadnych oznaczeń! masakra
Lubię to! 0
Warszawski cwaniaczek
Warszawski cwaniaczekkierowca z bombowca23 października 2017 o 13:07
Idźie przejechać 1-wszego mają tylko zależy jak tabor postawi swojego grata pod sralinka
Lubię to! 0
Kraj absurdu
Kraj absurdu22 października 2017 o 17:34
Bera buduje chodniki - źle. Powinien przecież budować parkingi! Bera buduje parkingi - źle. Po co nam parkingi - trzeba ruch wyprowadzać z miasta! Bera buduje basen - źle. Po co nam basen - my nie lubimy pływać! Bera wprowadza bezpłatną komunikację miejską - źle. Po co bezpłatna komunikacja - powinna być płatna!

Tego typu komentarze są zupełnie absurdalne, najlepiej nic nie robić, bo czego się nie zacznie, to komuś nie pasuje albo wolałby, żeby wcześniej, później albo gdzie indziej.
Lubię to! 10
a tak na trzeźwo, to
a tak na trzeźwo, toKraj absurdu22 października 2017 o 17:40
Póki co, to p.Bera od 3 lat mówi, że wybuduje halę widowiskową z kinem, wyremontuje basen, gminne zabytki, udostępni jaworzanom darową komunikację, da jaworzanom pracę.
Lubię to! 1
Kinomaniak ;)
Kinomaniak ;)a tak na trzeźwo, to22 października 2017 o 20:34
Kino przecież było ...objazdowe ;) jak w latach sześćdziesiątych ;)
Lubię to! 0
do Kinomaniaka
do Kinomaniakaa tak na trzeźwo, to22 października 2017 o 20:52
Mi się podobało -filmy najnowsze, klimat kina był, bilety w przystępnej cenie :) a seanse są cykliczne i jest w czym wybierać. Ja wiem, że najlepiej jakby było kino typu Helios i to z darmowymi wejściówkami, ale takie cykliczne myślę, że jest odpowiednie dla potrzeb małego miasteczka.
Lubię to! 3
###
###a tak na trzeźwo, to22 października 2017 o 22:27
Kino objazdowe ...ludzie to lata 50, 60.ubieglego.stulecia . Gdyby teatr był kinem nie nazwany byłby teatrem ....Kino jest kinem tam wyświetla się obrazy ..idę do kina kiedy mam chęć nie kiedy gdy przyjedzie projektor....
Lubię to! 0
Marek
Marek22 października 2017 o 15:49
Burmistrzu gdzie obiecane parkingi? miasto zatłoczone i wyłączenia dla parkowania dla "uprzywilejowanych" pojazdów przed ratuszem, wstyd gdy dba się o wygodę nielicznych a zapomina o pozostałych mieszkańcach
Lubię to! 3
Autor
Autor22 października 2017 o 15:41
Starsi ludzie, niepełnosprawni oraz dzieci nie jeżdżą samochodami. O nich też trzeba zadbać, nie tylko tych co jeżdżą samochodami.
Lubię to! 8
###
###Autor22 października 2017 o 16:34
A z tym argumentem nie zgodzę się... Całe tabuny aut rodziców i dzieci ...podjeżdżają pod przedszkola i szkoły ...
Lubię to! 0
Autor z Jawora
Autor z Jawora22 października 2017 o 14:02
Spełnienie marzeń wszystkich jaworzan...nowe chodniki na każdym kroku. I nieważne że 3/4 ludzi jeździ po mieście autami, których nie ma gdzie zaparkować...może w końcu coś z myślą o kierujących gmina zrobi? Dodatkowe parkingi ? A może wyremontuje ul.Rapackiego bo przed samą krzyżówka są dziury a po deszczu tworzą się kałuże ...
Lubię to! 4

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.