Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Trwa Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej

Na Stadionie Miejskim w Jaworze trwa „III Charytatywny Turniej Piłki Nożnej Policji Dolnośląskiej” pod hasłem „Policja - Dzieciom”.

Fot. jawor24h.pl © AS

Do piłkarskich rozgrywek stanęło 16 drużyn z garnizonu dolnośląskiego. Wszystkim zespołom przyświeca szczytny cel, wsparcie 12-letniej Malwinki zmagającej się z chorobą Battena. Na stadionie widzów nie brakuje. Najmłodsi jaworzanie chętnie kibicują zawodnikom, a nawet pokusili się o występy artystyczne.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

eduardo
eduardo19 maja 2017 o 19:22
a w tym roku Pan Byrmyszcz (tym razem) w stroju piłkarza, nie harata w gałę ?
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.