Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Trwa 9. Bolkowickie Święto Pstrąga!

Na boisku sportowym w Bolkowicach trwa Święto Pstrąga. Impreza potrwa do godz. 22.

Fot. jawor24h.pl © Anna Cybulska

- Witam wszystkich zebranych na 9. Bolkowickim Święcie Pstrąga, które po Święcie Pieroga, jest najstarszą imprezą w gminie Paszowice - mówił sekretarz gminy Paszowice Bolesław Stochmal, podczas uroczystego otwarcia imprezy. 

- Smak pstrąga do Bolkowic przyciąga. Bardzo się cieszę, że Bolkowice w sposób widoczny liderują w organizacji imprez na terenie gminy Paszowice - podkreślił wójt Sebastian Oszczęda. 

- Mam nadzieję, że czas spędzony razem z nami, będzie czasem niezapomnianym. Przygotowaliśmy niemało atrakcji, także każdy znajdzie coś dla siebie - mówił radny Łukasz Szatarski, organizator imprezy.

Na scenie wystąpił już zespół ludowy „Kukułeczki”. W programie jeszcze występy zespołów: "Lipowianie", "Zagajnik-Wykroty z Kapelą" oraz "AR PO DE". Wieczorem rozpocznie się zabawa pod gwiazdami z zespołem "Tacy Sami".

Podczas imprezy można skosztować pstrąga wędzonego i smażonego oraz domowych wypieków. Na najmłodszych czeka dmuchany plac zabaw. W imieniu organizatorów zapraszamy do wspólnej zabawy. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.