Logo Jawor24h.pl
Reklama
Bank Spółdzielczy w Jaworze
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Szkolenie Prezesów i Naczelników OSP

W dniu 8 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Wiadrowie odbyło się szkolenie dla Prezesów i Naczelników jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu jaworskiego.

© Materiał prasowy / KP PSP Jawor

Spotkanie zainaugurował Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze – mł. bryg. Waldemar Sarlej, który przedstawił bieżące kwestie dotyczące funkcjonowania Ochotniczych Straży Pożarnych, podsumował kończący się rok 2018, a także podziękował za owocną współpracę.

W dalszej części szkolenia, funkcjonariusze jaworskiej komendy, w krótkich wystąpieniach poruszyli następujące kwestie:

  • Dofinansowania OSP w 2018 r. i plan na 2019 r.
  • Sporządzanie dokumentacji ze zdarzeń
  • Inspekcje gotowości operacyjnej
  • Specjalizacja jednostek OSP
  • Statuty OSP
  • Zawody sportowo-pożarnicze gminne i powiatowe
  • Sprawy bieżące

Na spotkaniu przekazaniu także kierownictwu jednostek ulotki dotyczące kampanii informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”
 
st. kpt. Łukasz Starowicz

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.