Logo Jawor24h.pl
Reklama
Piotrowice-Osiedle - osiedle domów w zabudowie bliźniaczej
Mercedes-Benz Manufacturing Poland
Krzysztof Mróz - Senator RP

(FOTO) Święto pracowników PCPR-u

W związku z ogólnopolskim świętem pracowników służb społecznych - również kadra Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaworze uroczyście obchodziła swoje święto.

© Materiał prasowy / Starostwo Powiatowe w Jaworze

W tym święcie, na zaproszenie dyrektor Izabeli Aniołek, uczestniczył Wicestarosta Stanisław Laskowski.

Wicestarosta, na ręce Pani dyrektor, złożył serdeczne gratulacje oraz podziękowania dla wszystkich pracowników PCPR-u.

Przekazał również życzenia, w imieniu Pani Anety Kucharzyk Starosty Powiatu, która w okolicznościowym liście złożyła podziękowania za trud wkładany w wypełnianie obowiązków związanych z opieką nad dziećmi i dorosłymi, którzy każdego dnia potrzebują pomocy i wsparcia.

Swoim pracownikom podziękowała również dyrektor placówki Pani Izabela Aniołek, która przekazała swoim pracownikom piękne życzenia oraz niezwykle serdeczne podziękowania za wieloletnią służbę na rzecz potrzebujących.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Prawdopodobnie najlepsze koło Jawora 110m2 do zamieszkania - Osiedle Kamionka
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.