Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Święto Pieczonego Ziemniaka

W sobotę, 9 września w Piotrowicach odbyło się Święto Pieczonego Ziemniaka.

© Anna Cybulska

Jak zwykle chętnych do wspólnej zabawy nie brakowało. Organizatorami imprezy byli Towarzystwo Miłośników Piotrowic, sołtys oraz Rada Sołecka, którzy przygotowali dla uczestników wiele ciekawych atrakcji, m.in. konkurs kulinarny na „Najsmaczniejszą potrawę z ziemniaków” oraz konkurs dla dzieci na „Ziemniaki-Cudaki”. Ponadto były stoiska z domowym jadłem, loteria fantowa „Ziemniaczane szczęście” i taniec Słowianek z Piotrowic. W międzyczasie na scenie wystąpiły zespoły „Piotrowiczanki” oraz „AR PO DE”.

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

p
p10 września 2017 o 14:17
udana impreza
Lubię to! 0
Alwin
Alwin10 września 2017 o 12:59
Najlepsza impreza ever... Brawo Panie wójcie, potrafi Pan integrować ludzi, było super
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.