Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Świąteczne życzenia u najmłodszych pacjentów

Tradycyjnie mali pacjenci z oddziałów dziecięcych szpitali z Jawora, Legnicy oraz Kliniki Onkologicznej we Wrocławiu, z okazji Świąt Wielkanocnych otrzymali od uczniów szkół z gminy Męcinka własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami.

© Materiały prasowe / Gmina Męcinka

Składam serdeczne podziękowania przedstawicielom szkół w Męcince i Piotrowicach za zaangażowanie w gminną akcję pn. „Życzenia dla małych pacjentów” i reprezentowanie Gminy Męcinka w szpitalach. Dziękuję dyrekcjom szkół, nauczycielom Kamili Strzemińskiej i Lesławowi Macała oraz uczniom Aleksandrze Zakowicz, Julii Sionek, Aleksandrze Koszela i Mikołajowi Wybrańcowi. Dziękuję także nauczycielkom gminnych przedszkoli oraz naszym przedszkolakom za wykonanie pięknych kartek świątecznych z życzeniami – mówi Wójt Mirosław Brzozowski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.