Logo Jawor24h.pl
Reklama
Wyższa kultura. Bank nowości. - kredyt, pożyczka, konto, lokata - Alior Bank
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów jaworskich szkół

1 grudnia w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju - Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz Dolnośląski Kurator Oświaty Roman Kowalczyk uroczyście wręczyli uczniom dolnośląskich szkół stypendia Prezesa Rady Ministrów.

Fot. Powiat Jaworski © Powiat Jaworski

Mógł je otrzymać jeden uczeń ze szkoły, której kształcenie kończy się egzaminem maturalnym. Warunkiem było uzyskanie średniej ocen co najmniej 4,75 lub osiągnięcie wysokich wyników w olimpiadach i konkursach na szczeblu, co najmniej ogólnopolskim.

Z powiatu jaworskiego wyróżnienia otrzymały Weronika Płaskocińska z klasy II c Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze, Damian Grzelak z klasy IV Technikum Informatycznego - uczeń Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze oraz Rafał Cieplik z Zespołu Szkół i Placówek w Bolkowie. Uczniom towarzyszyli dyrektorzy szkół, do których uczęszcza wyróżniona młodzież, tj. Jolanta Wieczorek z PCKZiU oraz Mieczysław Michalski z I LO.

Organ prowadzący szkoły reprezentował Starosta Stanisław Laskowski. Galę wręczenia stypendiów uświetniły wspaniałe występy muzyczne wyróżnionych uczniów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.