Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) STOP WANDALOM! Wybita szyba na ul. Limanowskiego

Kilka dni temu nieznany sprawca wybił szybę na przystanku przy ul. Limanowskiego.

© UM Jawor

Wiata coś nie ma szczęścia do wybryków wandali, ponieważ rok temu również wybito szyby w tej wiacie. Koszt naprawy szacowany jest na ok. 800 zł.

Prosimy o zgłaszanie wszelkich aktów wandalizmu na policję nr 997 lub nr 112.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

czesiek
czesiek18 maja 2018 o 20:28
200 zł nagrody dla osoby która wskaże skur......a który złamał małą lipę na ul Przyjaciół Żołnierza .Zrobił to w nocy z 12 na 13 maja.Prędzej czy później i tak cię znajdę.
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.