Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Starosta podziękowała członkom Powiatowej Rady Rynku Pracy

Starosta Jaworski Aneta Kucharzyk wraz z Wicestarostą Stanisławem Laskowskim wręczyli podziękowania członkom Rady za owocną, czteroletnią współpracę składając jednocześnie życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym oraz osobistym.

© Materiały prasowe / Starostwo Powiatowe w Jaworze

26 lutego w Starostwie Powiatowym w Jaworze odbyło się ostatnie posiedzenie I Kadencji Powiatowej Rady Rynku Pracy w Jaworze. Starosta Jaworski Aneta Kucharzyk wraz z Wicestarostą Stanisławem Laskowskim wręczyli podziękowania członkom Rady za owocną, czteroletnią współpracę składając jednocześnie życzenia wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym oraz osobistym. Do życzeń dołączyli się także Przewodniczący Rady Rynku Pracy w Jaworze Roman Sadowski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworze Jarosław Simon oraz Zdzisław Rojowski ze składu Rady.

Podczas posiedzenia pozytywnie zaopiniowano podział środków Funduszu Pracy na realizację programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej na rok 2019, a także

wnioski z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na wsparcie ustawiczne pracowników i pracodawcy złożone przez jednostkę organizacyjną powiatu. Porządek posiedzenia przewidywał również zaopiniowanie nowego kierunku kształcenia w zawodzie magazynier - logistyk w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Koment
Koment3 marca o 19:48
A kto gadał? Ona czy witkowa?
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.