Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Spotkanie z Zuzanną Madurską

Dnia 12.04.2018 r. w bibliotece miejskiej w Bolkowie odbyło się spotkanie z Zuzanną Madurską, początkującą autorką poezji.

© Gmina Bolków

Jak sama mówi zaczęła swoją przygodę z poezją już w przedszkolu, gdy układała proste, jeszcze nieporadne rymowanki. Obecnie ma już na swoim koncie nagrody w ogólnopolskich konkursach poetyckich, oraz jest laureatką 34 Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. W. Chotomskiej w kategorii „Poezja- gimnazjum”.

Podczas „Spotkania z poezją Zuzanny” obecny był Burmistrz Bolkowa, rodzice i rodzina autorki oraz zaproszeni goście. Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali jej poezji a także na prośbę autorki wypowiadali się na temat jej twórczości. Uczestnicy spotkania mieli również za „zadanie” wspólnie napisać wiersz. Spotkanie było bardzo ciekawe i inspirujące. Zuzannie życzymy dalszych sukcesów.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.