Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Spotkanie wigilijne w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaworze

We wtorek, 19 grudnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Jaworze odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez wychowawców placówki wraz z wychowankami.

Fot. Powiat Jaworski/Marek Osiatycki © Powiat Jaworski

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście - Starosta Jaworski Stanisław Laskowski, Aneta Trela z biura poselskiego Elżbiety Witek oraz proboszcz z parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Jaworze - ks. dr Tomasz Czernik.

Przygotowane przez wychowanków Jasełka oraz wspólne śpiewanie kolęd wprowadziły uczestników spotkania w iście świąteczny nastrój. W atmosferze wzajemnej życzliwości wszyscy składali sobie życzenia świąteczne i noworoczne, a następnie zasiedli do uroczystej kolacji wigilijnej, na której nie zabrakło smakowitych, typowo polskich potraw.

Pod choinką zaś było mnóstwo prezentów od wyjątkowo hojnych gości i zaprzyjaźnionych z Ośrodkiem osób.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.