Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Spotkanie wigilijne na Osiedlu Słowiańskim

W Spółdzielczo-Harcerskim Klubie przy Osiedlu Słowiańskim w Jaworze odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne dzieci i młodzieży zrzeszonej wokół Jaworskiego Harcerskiego Klubu Żeglarskiego WIDMO.

© Paweł Sasiela

W ten sposób kończący się rok podsumowali instruktorzy, harcerze, rodzice oraz liczni przyjaciele. Nie obyło się bez gry terenowej. Do osiedlowego klubu przybył także św. Mikołaja, który nie szczędził najmłodszym prezentów. By jednak otrzymać upominek młody harcerz musiał zmierzyć się z zadaniem z wybranej dziedziny: tanecznej, muzycznej, sprawnościowej czy artystycznej.

Wykonywanym zadaniom towarzyszyło wspólne śpiewanie kolęd. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w organizację kolejnego udanego wydarzenia.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Zygmunt W.
Zygmunt W. 16 grudnia 2018 o 23:01
Bosko. Wracają wspomnienia :) 
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.