Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Spotkanie wigilijne jaworzan

Na jaworskim rynku odbyło się spotkanie wigilijne mieszkańców miasta.

© Paweł Sasiela

- Nie ukrywam, że bardzo to radosny dla nas dzień grudniowy, kiedy wszyscy tutaj możemy spotkać się na naszym jaworskim rynku. Jest to wymiar symboliczny, bo Boże Narodzenie, wigilia, stół - wszystko to nas łączy w nadziei, w oczekiwaniu na Bożą Dziecinę, na to, aby spotkać się w kręgu najbliższych. Cieszymy się bardzo, że dzisiaj wspólnie, tutaj na rynku, możemy sobie złożyć życzenia, z uśmiechem popatrzeć sobie w oczy, życzyć sobie wszystkiego co najlepsze - mówił burmistrz Emilian Bera.

Następnie dziekan jaworski ks. dr Dominik Drapiewski dokonał poświęcenia opłatków, którymi dzielili się mieszkańcy oraz przybyli goście. Ewangelię odczytał natomiast ks. Krzysztof Cipior, rezydent parafii pw. Matki Boskiej Różańcowej.

- Niedawno, kilkadziesiąt minut temu oglądaliśmy skoki narciarskie i Polacy znowu pokazali swoją klasę. Skakali bardzo daleko, mamy drugie i trzecie miejsce. Życzę wam drodzy, w imieniu własnym oraz jak było powiedziane wszystkich duszpasterzy Dekanatu Jaworskiego, abyśmy w Nowym Roku i na te święta, potrafili mierzyć jak najdalej, abyśmy potrafili naśladować naszych wspaniałych sportowców, żebyśmy potrafili zdobywać jak najdalsze cele, które są nam potrzebne w życiu rodzinnym, osobistym, zawodowym, społecznym - mówił ks. Waldemar Hawrylewicz, proboszcz parafii pw. Matki Boskiej Różańcowej.

Reklama

Komentarze (8)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

EBajki
EBajki18 grudnia 2018 o 11:29
Sztucne uśmiechy obecnej ekipki wzajemnej adoracji to podsumowanie ich rzadów, nic innego nie potrafią tylko głupio szczerzyć zęby i wydawac nasze pieniądze na siebie.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
autor
autor18 grudnia 2018 o 08:25
koszty, koszty koszty,.
Czy można przedstawiać koszty tych wszystkich imprez. Bez względu na ich charakter
(targi chleba, szopki itd. itp.). Dałoby to jakiś obraz gospodarowania.
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
Pravda
Pravdaautor18 grudnia 2018 o 11:46
Raz opublikowano wezwanie do zapłaty długu za występ na targach chleba to wszyscy to olali choć to ich pieniądze są przechulane... A co do kosztów to sa spore bo załatwiają to swoi potrącając sobie spore procenty by napchać swoje kieszenie. Dług miasta rośnie, a obecna ekipa sobie ucieknie a my będziemy to spłacać. Ale tak głupi jaworzanie wybrali to niech mają. Teraz podwyżki będa zwalane na centrum czyli rzad a tak naprawdę to nasz Król i jego świta to podnoszą te opłaty....
4 Lubię to: 4
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
jaworzanin
jaworzanin17 grudnia 2018 o 13:59
Widzę, że wójt Paszowic juz za pan brat z Berą, Kropiwnickim, Jedlecką. Jeszcze chwila a juz będzie w PO.
3 Lubię to: 3
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
ocknienie
ocknieniejaworzanin17 grudnia 2018 o 17:33
Sebastian, przecież Ty do tego towarzystwa nie pasujesz.  Co się z Tobą dzieje?
1 Lubię to: 1
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
.
.ocknienie17 grudnia 2018 o 21:07
Patrząc na poczynania pasuje jak ulał 
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
on-r
on-rjaworzanin18 grudnia 2018 o 10:26
charakterem, mentalnością pasujecie do komunistycznego SB idealnie. Mówiono ,że jak odejdzie starsze pokolenie to się dużo zmieni. Dzisiaj widzę ,że ten gen podłości przetrwał i nawet urusł.
1 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 1
Lubię to!Udostępnij
bolo
boloon-r18 grudnia 2018 o 11:42
Jak tacy jak ty dysortograficy mają przyjść to ja mówię komuno wróć....
2 Lubię to: 2
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.