Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Spartakus trzeci na Dolnym Śląsku

Młodzicy Spartakusa Jawor ukończyli sezon na trzecim miejscu na Dolnym Śląsku. W ostatnim turnieju fazy finałowej Ligi Młodzików podopieczni Marty Czyczerskiej ulegli na własnym parkiecie 0:2 Gwardii Wrocław oraz 1:2 Cuprum Lubin.

W meczu ekip z Wrocławia i Lubina, 2:1 zwyciężyli siatkarze ze stolicy Dolnego Śląska. Po zakończeniu boiskowej rywalizacji odbyła się uroczysta dekoracja, podczas której najlepsze dolnośląskie zespoły otrzymały medale.

Prezentujemy fotorelację z jaworskiego turnieju. Fot. Rafał Hyziak i Paweł Sasiela

 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.