Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Spartakus przewyższył Chełmca

Spartakus Jawor w trzech setach pokonał zespół z Wałbrzycha w meczu Dolnośląskiej Ligi Kadetów.

© Paweł Sasiela

Jaworzanie zajmują trzecią pozycję w tabeli. W najbliższą środę zagrają na wyjeździe z drugą w ligowej stawce Gwardią II Wrocław. Z kolei w sobotę 12 stycznia o godz. 11:00 podejmą Cuprum Lubin.

- Graliśmy po przerwie, wiadomo jak się gra po długim okresie świątecznym. Przygotowania były krótkie. Emocji nie zabrakło. Myślę, że w dwóch pierwszych setach dominowaliśmy. Do połowy seta był punkt za punkt, a później odskakiwaliśmy zarówno zagrywką, jak i w przyjęciu. Trzeci set tradycyjnie... Nie wiemy czemu tak się dzieje. Po dwóch setach w trzecim zaczęliśmy robić za dużo błędów, ale i przeciwnik zaczął grać zagrywką. Przegrywaliśmy 19:14 i cieszę się z tego, że pomimo, iż wysoko przegrywaliśmy w tym secie, to wygraliśmy - podsumowała Marta Czyczerska, trener Spartakusa.


Spartakus Jawor - Chełmiec I Aqua Zdrój Wałbrzych 3:0 (25:18; 25:15; 26:24)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.