Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Spartakus blisko ćwierćfinału

Siatkarze Spartakusa Jawor pokonali przed własną publicznością Cuprum Lubin w meczu Ligi Kadetów i są już bardzo blisko awansu do ćwierćfinału mistrzostw Polski.

© Paweł Sasiela

- To był bardzo ważny mecz, na wielkich emocjach z jednej i drugiej strony. Cuprum Lubin przegrało ostatnio dwa mecze i miało nóż na gardle. Za wszelką cenę starało się z nami wygrać. My, pomimo tego, że w środę przegraliśmy z Gwardią, zdawaliśmy sobie sprawę, że ten mecz trzeba wygrać, żeby w środę spokojnie pojechać do Wałbrzycha i postawić kropkę nad "i". Ale to nie znaczy, że nie będziemy walczyli dalej, bo już za tydzień w sobotę gramy z Gwardią Wrocław, a ostatni mecz 26 stycznia w Lubinie. Po tym meczu możemy być prawie spokojni o wejście do ćwierćfinału mistrzostw Polski. Podczas spotkania było widać co się dzieje, gdy gra się na nieprawdopodobnych emocjach. W czwartym secie ostro przycisnęliśmy, graliśmy swobodnie, wszystkie akcje, wszystkie zagrania nam wychodziły. To jest właśnie ten sport - kto wytrzyma, ten wygrywa. Bardzo się cieszę - mówi trener Marta Czyczerska.

Na trzy kolejki przed końcem Spartakus zajmuje trzecie miejsce na Dolnym Śląsku, mając siedem punktów przewagi nad Chełmcem II Aqua Zdrój. Wałbrzyszanie mają jednak do rozegrania jeden mecz więcej.

 

Spartakus Jawor - Cuprum Lubin 3:1 (25:19; 20:25; 25:23; 25:8)

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.