Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Sokół nie wzleciał w Jaworze

Bez większych problemów podopieczne Lesława Chrzanowskiego odniosły czwarte domowe zwycięstwo w bieżącym sezonie drugiej ligi. Olimpijki w całym meczu straciły zaledwie 44 małe punkty.

Fot. Paweł Sasiela ©

Już pierwszy set pokazał, że jaworzanki są zdecydowanie lepsze od przyjezdnych. Przy stanie 17:10 trener gości poprosił o czas, jednak po chwili pojedynczy blok Klaudii Kołodziejczak na środku siatki przyniósł gospodyniom kolejny punkt. To sprawiło, że trener Chrzanowski mógł w końcówce pozwolić pograć utalentowanej młodzieży, zbierającej pierwsze szlify na drugoligowych parkietach, a jego zespół zwyciężył do 14.

Druga partia również od początku należała do zespołu z miasta św. Marcina. Olimpijki prowadziły kolejno 6:3 i 16:8, by ostatecznie wygrać 25:17. Ostatni set jaworzanki rozpoczęły prowadzeniem 4:0. Wówczas szkoleniowiec gości wziął przerwę, ale na niewiele się to zdało. Po asie serwisowym Kołodziejczak przyjezdne znów ratowały się czasem, bowiem Olimpia prowadziła już 8:1.

Dwa ataki Aleksandry Deptuch na 14:6, a za chwilę na 16:8 sprawiły, że zespół z Katowic mógł pomału szykować się do drogi powrotnej. Rzeczywiście ekipa z Górnego Śląska myślami musiała być już za Opolem, bowiem na 19:9 asem wyprowadziła jaworzanki Kołodziejczak, a na 23:11 Anna Kulbida. Olimpia wygrała trzecią partię do 13 i cały mecz 3:0.

Dzięki zwycięstwu drużyna znad Nysy Szalonej umocniła się na trzeciej pozycji w drugoligowej tabeli. Za tydzień jaworzanki podejmą przy Placu Bankowym Zorzę Wodzisław Śląski.

 

Olimpia Jawor - UKS Sokół 43 Katowice 3:0 (25:14; 25:17; 25:13)

Olimpia: Kulbida, Mackiewicz, Wądołkowska, Deptuch, Kołodziejczak, Sochacka, Kwolek (L) oraz Mossur (L), Dębicka, Boroska, Gul; trener Lesław Chrzanowski

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.