Logo Jawor24h.pl
Reklama
Alior Bank Jawor
Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne z montażem
Biedronka rekrutuje pracowników do nowego sklepu w Jaworze przy ul. Słowackiego

(FOTO) Silny podmuch wiatru przewrócił ciężarówkę z przyczepą

Dzisiaj (6 sierpnia) przed godz. 16:00 silny podmuch wiatru przewrócił samochód ciężarowy z przyczepą do rowu. Do zdarzenia doszło na trasie Jawor - Legnica.

© OSP Jawor

Dzisiejszego dnia o godzinie 15.56 Dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze, zadysponował zastęp OSP Jawor do zdarzenia drogowego na drodze krajowej nr 3 w kierunku Legnicy.

Po dojechaniu na miejsce, okazało się, że w zdarzeniu brało udział jedno auto ciężarowe z naczepą, które wskutek silnego podmuchu wiatru zostało przewrócone na prawy bok. 

Nasze działania na miejscu zdarzenia polegały na zabezpieczeniu miejsca i odłączeniu zasilania w pojeździe, a pomoc drogowa postawiła pojazd na koła - relacjonują strażacy z OSP Jawor.

Kierujący opuścił pojazd o własnych siłach. 

Siły i środki: 

441-22 JRG Jawor 
441-25 JRG Jawor 
449-21 OSP Jawor 
ZRM Jawor D0223 
2x Policja 
Pomoc drogowa

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.