Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Sezon siatkówki plażowej otwarty!

W niedzielę, 11 czerwca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaworze zorganizował na OW Jawornik pierwszy w tym roku otwarty turniej plażowej piłki siatkowej „Jaworska Plaża”.

Fot. jawor24h.pl © AS

Do udziału w turnieju zgłosiło się 10 par. W wyniku losowania utworzono dwie grupy, mecze rozgrywano systemem każdy z każdym, następnie grano o miejsca decydujące o kolejności w turnieju.

Końcowa klasyfikacja: I miejsce Kacper Pańczyk, Filip Biegun, II Jakub Popiwczak, Jakub Koncewicz, III Mateusz Michalski, Maciej Drabczyk. Mecze stały na dobrym poziomie, w turnieju wystąpiło dwóch zawodników „PLUS LIGI” Jakub Popiwczak i Filip Biegun. Organizatorzy za miejsca I-III ufundowali puchary i koszulki „Jaworska Plaża”. Następny turniej 25 czerwca.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.