Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

(FOTO) Sanie Mikołaja w Mściwojowie

W czwartkowe popołudnie 7 grudnia ulicami Mściwojowa przemierzał na saniach Mikołaj wraz ze swoim orszakiem.

Fot. Gmina Mściwojów © Gmina Mściwojów

Mściwojowski Mikołaj (sołtys Seweryn Mazur) odwiedził blisko 70 dzieci z terenu wioski oraz Rybna.

Radości było sporo, gdyż przybył on do dzieci na specjalnie podświetlonych saniach. Towarzyszył mu kierowca strażak (Waldemar Tłusty), śnieżynka (Iwona Stachera), diabełek (Joanna Bigus) i mysz (Tomasz Siczek).

Akcję od kilku lat przeprowadza Rada Sołecka przy wsparciu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Urzędu Gminy oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Mściwojowie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Ostatnie opinie
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.