X Legnickie Prezentacje Edukacyjne
Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) Samochód w wodzie

W dniu 25 maja ok. godz. 6:30 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze otrzymał zgłoszenie o pojeździe, który wpadł do zbiornika Słup.

© KP PSP Jawor

Z informacji wynikało, że nie występuje zagrożenie życia ludzi.

Do zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy ratownicze z JRG Jawor wraz z łodzią i dodatkowo, poprzez Stanowisko Kierowania Komendanta Wojewódzkiego, Specjalistyczną Grupę Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Legnicy.

Na miejscu okazało się, że samochód, pozostawiony przez wędkarza, nie miał zaciągniętego hamulca ręcznego i stoczył się do wody. Pojazd znajdował się ok 18 m od brzegu, na głębokości ok 3,5 m.

Działania strażaków i ratowników z grupy nurkowej polegały na lokalizacji pojazdu, a następnie jego wyciągnięciu za pomocą wyciągarki samochodowej na brzeg.

Strażacy swoje działania zakończyli około godz. 9:00.

st. kpt. Łukasz Starowicz

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Kurs na stopień żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego
Ostatnie opinie
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.