Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Dopłaty do odszkodowań

(FOTO) Ruszyła II runda rajdu Tarmac Masters

W piątek na jaworskim Rynku odbył się start honorowy 2. rundy rajdu G4 Garage Tarmac Masters 2017. Kibice mogli poczuć przedsmak sobotnich emocji.

Fot. jawor24h.pl © AS

Dziś na trasach gminy Męcinka rozpocznie się kolejna edycja imprezy motoryzacyjnej Tarmac Masters organizowanej przez klub G4. Zawodników startujących w Super KJS czeka 7 odcinków specjalnych o łącznej długości 32 km, natomiast dla zawodników Rajdu Okręgowego 9 odcinków liczących ponad 40 km. Trasa rajdu liczy odpowiednio 176 i 227 km. Oficjalne zakończenie rajdu dziś o godz. 19 w Rynku w Jaworze.

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

nieobecny
nieobecny3 czerwca 2017 o 08:17
wójt Męcinki był na otwarciu rajdu w Jaworze a burmistrz Jawora pojechał sobie na Dni Niepołomic ze swoją "ekipą"?
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.