Logo Jawor24h.pl
Reklama
Rok-Stol - stolarstwo

(FOTO) Rodło lepsze od Błękitnych

Rodło Granowice ograło na własnym boisku reaktywowanych po rocznej przerwie Błękitnych Koskowice w meczu towarzyskim, rozgrywanym w ramach przygotowań do sezonu 2018/2019.

© Paweł Sasiela

Choć zwycięstwo granowiczan było zasłużone, to zespół z Koskowic, który w nadchodzącym sezonie wystąpi w grupie IV klasy B, na tle czołowej drużyny klasy A wyglądał całkiem nieźle. Rodło wszystkie bramki zdobyło przed przerwą. W drugiej połowie honorowe trafienie zanotowali Błękitni.

 

Rodło Granowice - Błękitni Koskowice 3:1 (3:0)

Bramki: Mazur (11), Borowiec (33), Kruk (40) - ? (52)

Rodło: W. Kędzierski - S. Kędzierski, Chmielewski, Rybka, Bruliński - Borowiec, Klęczar, Kruk, Maściuch, Gołębiewski, Mazur. Na zmiany wchodzili: Podmokły, Skwark, Rogaczewski, Miszczyk

Reklama

Komentarze (2)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

jaworzanin
jaworzanin3 sierpnia 2018 o 10:35
sparingi na weekend w powiecie jaworskim
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij
jaworzanin
jaworzanin3 sierpnia 2018 o 10:34
jakies sparingi na weekend w powiecie jaworskim
0 Lubię to: 0
Super: 0
Ha ha: 0
Wow: 0
Przykro mi: 0
Wrr: 0
Lubię to!Udostępnij

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Będzie się działo
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.