Logo Jawor24h.pl
Reklama
Psychelab Jawor - Badania Psychologiczne

(FOTO) Remont sali gimnastycznej w PCKZiU idzie pełną parą

Mimo upałów trwają intensywne prace remontowe sali gimnastycznej w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze.

© materiał prasowy

Wykonawca zabezpieczył już salę przed dalszym zalewaniem, ułożył nowe pokrycie na dachu. Obecnie remontowane jest wnętrze sali.

"Kompleksowy remont obiektu, to wynik ulewnych deszczy i silnych wiatrów, które w ubiegłym roku uszkodzily dach sali gimnastycznej, zniszczeń wewnątrz dokonał deszcz, który zalał ściany i parkiet" - mówi Starosta Stanisław Laskowski.

Realizacja zadania możliwa jest dzięki pozyskanym przez Powiat środkom z Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w wysokości prawie 200 tys. zł. Całkowita wartość zadania to ponad 270 tys. zł.

"Poza nowym pokryciem dachu, sala zostanie wewnątrz odnowiona i wymalowana. Zwieńczeniem całości będzie nowy parkiet. Myślę, że młodzież uczęszczająca do Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze będzie zadowolona z odnowionego obiektu sportowego" - dodaje Starosta.

Planowany termin zakończenia remontu to koniec września br.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@jawor24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. jawor24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

jawor24h.pl

Największy portal informacyjny w powiecie jaworskim. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy z Jawora i okolic.